Karantinada Ne Hediye Alınır?

Karantina hediye kutusu

Karantinada Ne Hediye Alınır? 5 Farklı Öneri

Karantina sebebiyle pek çoğumuz evde sıkılmakta ve keyifli zaman geçirecek aktiviteler bulmakta zorlanmaktadır. Bazı özel günlerimiz karantinaya denk gelmekte ve bu durum sebebiyle keyfimiz kaçmaktadır. Karantina hediyeleri, evde kaldığımız süreçte daha iyi hissetmemizi sağlamaktadır.

Karantinaya denk gelen doğum günü, yıldönümü gibi özel anların yanı sıra sevdiklerimizin daha iyi hissetmesini sağlamak için alınan hediyeler, karantina günlerinin iyi geçmesini sağlamaktadır. Karantinada alınacak hediyelerin evde kullanılabilecek türden olmasına dikkat edilmelidir.

Karantinada Alınabilecek Hediyeler

Karantinada ne hediye alınır sorusu, karantinada sevdiklerini özel hissettirmek isteyenlerin araştırdığı konulardan biridir. Karantinada alınacak hediyeler, evde kullanılmaya uygun olmalıdır. Örneğin, karantinada olan birine bir elbise alırsanız, bu hiç iyi bir seçim olmayacaktır.  Aşağıda yer alan başlıklara göz atarak sevdiklerinize karantina döneminde alabileceğiniz 5 farklı hediye fikri edinebilirsiniz.

Kupa

Karantina döneminde evde tüketilen içeceklerin oranı oldukça artmıştır. İnsanlar artık kendi çay ve kahvelerini hazırlamaktadır. Eğer hediye alacağınız kişi kahve ve çay tüketmeyi seviyorsa, kupa alabilirsiniz. Değişik konseptlerdeki kupalar, sevdiklerinizin özel hissetmesini sağlayacaktır.  Quarantine Couple Karantina Özel Hediye Kutusu, çiftler için oldukça idealdir. İçerisinde King ve Queen yazılı iki adet kupa, teneke kutuda çay ve iki adet çikolata bulunan hediye kutusu, düşünceli olduğunuzun göstergesi olacaktır.

Netflix Hediye Kartı

Film ve dizi izlemekten hoşlanan bireylere alınabilecek en güzel hediyelerden bir tanesi de Netflix üyeliğidir. Bu hediye tek başına gözünüze küçük geliyorsa, Netflix and Chill Queen – King Hediye Kutusu seçeneğine göz atabilirsiniz. Bu setin içerisinde Netflix temalı 2 çift çorap, yine Netflix temalı 10 adet peçete, filtre kahve, patlamış mısır, hediye kartı ve iki adet konsept kupa bulunmaktadır. Film gecelerinden keyif alabilmenizi sağlayan bu set, karantina için ideal seçenekler arasındadır.

Hobi Malzemeleri

Evde kaldığımız günlerde, her birimiz yeni bir hobi arayışı içine girdik. Pek çok insan karantina döneminde evde yemek yapmayı öğrendi, resim yapmayı denedi veya evde bozulan eşyaların tamir edilmesini görev edindi. Sevdiklerinize karantina günleri için alınabilecek hediyeler arasında hobi malzemeleri de bulunmaktadır. Zamanın nasıl geçtiğini unutturacak hobi malzemeleri, evde sıkılan ve yeni bir hobi edinmek isteyenler için idealdir. Puzzle, tuval, mandala kitabı, bilgisayar oyunu, oyun konsolu, maket inşa seti, kutu oyunu gibi pek çok farklı hediye, sevdiklerinizin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayacaktır.

Kitap – Defter

Sevdiklerinizin evde geçirdiği süreçte sıkılmaması için kitap ve defter gibi zaman geçirebileceği hediyelere yönelebilirsiniz. İnsanların aklından geçenleri yazıya dökebilmesini sağlayan defterler ve boş zamanda kendini geliştirebilmesi için okunan kitaplar, oldukça anlamlı hediyelerdir. Bu hediyeleri tek tek almak istemiyorsanız, hediye kutularına göz atarak set hediye alabilirsiniz. Quarantine Queen Hediye Kutusu – Karantina Özel, kadınların çok hoşuna gidecek bir seçenektir. İçerisinde not defteri, özel kalem, kupa, el aynası, çikolata, el kremi ve süs eşyası bulunan bu set, yazmayı seven kadınların ilgisini çekecektir.

Spor Malzemeleri

Evlere kapandığımız karantina günlerinde spor salonlarına gitmemiz zorlaşmıştır. Spor yapmaktan hoşlanan sevdiklerinize alabileceğiniz en anlamlı ve işe yarar hediye spor malzemeleri olacaktır. Yoga ve fitness gereçleri, insanları evde spor yapmaya teşvik edecektir. Bu sayede evde geçirilen zaman çok daha kaliteli olacaktır. Sosyal yalıtım döneminde spor salonuna gidemeyen sevdiklerinize pilates topu, pilates bandı, barfiks demiri, dambıl seti gibi ürünler alabilirsiniz. Ayrıca bu ürünler, uzun süre kullanılabilecek hediyelerdir. Üstelik egzersiz ürünleri almak, spor yapmaktan hoşlanan sevdiklerinizi ne kadar iyi tanıdığınızın bir göstergesi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.