Kız Kardeşe Hediye Önerileri

Kişiye özel hediye kutusu

Kız Kardeşe Hediye Önerileri

Siz de biliyorsunuz ki, kızların özel günleri bit türlü bitmek bilmez. Özellikle de kadınlar için özel olan bu anlamlı günlerin çeşitli hediyelerle taçlandırılması herkesin çok hoşuna gider. Sizin de hediye almak istediğiniz bir kız kardeşiniz varsa, birçok farklı alternatif seçeneği alabilirsiniz. Ancak kız kardeşe hediye önerileri çok çeşitli olduğu için, bütün seçenekleri inceleyerek tek tek değerlendirmenizi tavsiye edebiliriz. Parfüm ya da kıyafet gibi klasik hediyelerden ziyade kardeşinize alabileceğiniz güzel bir hediye seti onun daha mutlu olmasını da sağlayacaktır. Bu nedenle hediyenizi almadan önce bütün seçeneklere tek tek bakmanızı ve aralarından size en uygun olanını seçmenizi tavsiye edebiliriz.

Doğum Gününde Alabileceğiniz Hediyeler

Hem farklı bir hediye almak hem de kardeşinizi mutlu etmek istiyorsanız, Bakımına düşküne isme özel doğum günü hediye kutusu kardeşinizi fazlasıyla mutlu edecektir. Bu hediye kutusunun içerisinde, ablanızı ya da kız kardeşinizi fazlasıyla memnun edecek birçok eşya bulunmaktadır. Bu eşyalar; isme özel olan güzel bir kupa bardağı (bardağın üzerinde kardeşinizin baş harfi olacaktır), rebul jasmine cam şişenin içerisinde fısfıslı bir kolonya, bütün kadınların vazgeçilmesi olan uzun altın mum (bu üründen 3 tane bulunmaktadır, Eyüp sabri Tuncer perfume jewels el ve vücut kremi 50 ml boyutunda, son olarak ise; kutunun içerisinde Happy Bithday yazan bir kart olacaktır. İsterseniz kartın üzerinde yazan yazıyı değiştirip farklı bir yazı seçebilirsiniz.

Ablanıza ya da kız kardeşinize doğum günün için alabileceğiniz hediyelerden bir diğeri ise; Home Sweet Home Office Çaylı Hediye Kutusu . Bu kutulardan almanız, hem birçok farklı hediyenin bir arada olmasını hem de diğerlerinden daha farklı bir hediye alarak özel kılınmanızı sağlayacaktır. Üstelik kutuların fiyatı içeriklerine göre fazlasıyla uygundur. Bu kutunun içerisinde yer alan ürünler ise; üzerinde Home Sweet home yazan beyaz bir kupa bardağı, teneke bir kutunun içerisinde chado marka çay (çay green deragon oolong), üzerinde girls run the World yazan bir defter, makaron şekli verilmiş 5 adet keçeli kalem çeşidi ve son olarak ise; güzel bir mause pad de kutunun içerisinde bulunmaktadır.

Türk kahvesi, hemen hemen bütün kadınların severek içtiği içeceklerden bir tanesi olmuştur. Eğer kız kardeşiniz de kahve içmeyi seven biriyse, ona alabileceğiniz mükemmel bir hediye seçeneği önerebiliriz. Bu hediye ise; Love ins in the Air Türk Kahvesi hediye kutusuolmuştur. Kutunun içerisinde harika bir ortam hazırlamanız için gerekli her şey bulunmaktadır. Kutuda, mine ve yours yazılı güzel bir Türk kahvesi fincanı, üzerinde love is in the Ait yazısı bulunan altın metal kapaklı bir mum (mumun çok güzel bir kokusu vardır. Selamlique markasına ait teneke kutunun içerisinde gelen bir Türk kahvesi (Türk kahvesinin aroması ise güldür) Love konseptli bir hediye kartı da kutunun içerisinden çıkacaktır. Ancak siz bu yazıyı kendi isteğinize göre değiştirebilirsiniz. Böyle bir kutuyu doğum gününde göndermeniz hem diğerlerinden çok farklı olacak hem de kişinin severek kullanabileceği ve beğeneceği bir hediye çeşidi olacaktır.

Son olarak, doğum gününde kardeşinize gönderebileceğiniz hediyelerden bir tanesi de Mor çiçekler isme özel hediye kutusu mini olmuştur. Kutunun içeriği ise; hemen hemen her kadının çok seveceği ve severek kullanabileceği türdendir. Kutunun içerisinde; isme özel güzel bir kupa bardağı (bardağın üzerinde kız kardeşinizin ya da ablanızın isminin baş harfi olacaktır), üzerinde Mor çiçek resimleri olan sert kapaklı bir defter çeşidi, beyaz ve gold detaylara sahip güzel bir tükenmez kalem, teneke kutunun içerisinde chado markasına ait güzel bir çay (çay green dragon oolong), son olarak ise; thank you yazılı bir hediye kartı olacaktır. Kartın üzerinde yazan yazıyı kendi isteğinize göre değiştirebilir ve doğum gün yazısı da ekleyebilirsiniz.

Özel Günlerde Kız Kardeşinize Gönderebileceğiniz Hediyeler

Özel bir günde kardeşinize hediye göndermek istiyorsanız, pembeli bakım hediye kutusu tercih etmeniz, kardeşinizin de fazlasıyla sevinmesini sağlayacaktır. Bu kutunun içerisinde ise; Pembe tonunda yumuşak dokuya sahip bir peştamal, Let your shine yazısı olan güzel bir kupa bardağı, pembe gol detayı olan güzel bir baş ucu sürahisi, Mrquez markasıa ait 100 gr şekersiz bitter çikolata, İt’s ok to time berak baskısı olan altın metal kapağa sahip bir mum (mumun çok güzel bir kokusu vardır) son olarak ise; Eyüp sabri Tuncer 50 ml parfüme jewels el ve vücut kremi yer almaktadır.

Özellikle de kahve sever birine hediye gönderiyorsanız pembeler aşkına kahve keyfi hediye kutusu yollayabilirsiniz. Bu kutunun içerisinde ise; pembe ve gold detayları olan 2 adet Türk kahvesi fincanı, güllü Selamlique Türk kahvesi, özel baskısı olan altın ve metal kapaklı bir mum (mumun çok güzel bir kokusu da vardır), son olarak ise; kutunuzun içerisinden bir de melodi tablet çikolata çıkacaktır.

Kız Kardeşinize Gönderebileceğiniz Diğer Hediye Seçenekleri

Eğer süslü hediyeler yerine kardeşinize daha sade ve tek bir hediye göndermek istiyorsanız ise; güzel bir bez çanta veya güzel kokulu bir parfüm gönderebilirsiniz. Aynı zamanda kardeşinizin ya da ablanızın bedenine uygun olan güzel bir mont, bluz ya da ayakkabı göndermeniz de onu fazlasıyla mutlu edecektir. Eğer okuyan biriyse ya da çalışıyorsa, tek defter ve kalem göndermeniz de onu çok mutlu edecek hediyelerden bir tanesi olacaktır. Aynı zamanda, günlük hayatında kullanabileceği güzel bir termos ya da filtre kahve bardağı gönderirseniz de kardeşinizi mutlu edersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.