Konsept Hediye Kutuları

Konsept Hediye Kutuları (Kadın Ve Erkeklere Özel)

Hediye kutuları, son zamanlarda en popüler olan hediye seçeneklerinin başında gelmektedir. Sevdiğiniz insanlara pek çok özel gün için alabileceğiniz bu hediye setleri, hem kadınlara hem de erkeklere alınabilmektedir. Değer verdiğiniz insanların özel hissetmesini sağlayacak hediye kutularının içerikleri birbirinden farklıdır. Bu sayede herkesin zevkine göre bir hediye kutusu bulunabilmektedir.

Yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, doğum günü, kadınlar günü gibi özel günlerin yanı sıra sevdiğiniz insanlardan özür dilemeniz gerektiğinde ya da sevdikleriniz işe başladığında da hediye olarak hazır setleri tercih edebilirsiniz.

Konsept Hediye Kutusu

Konsept hediye kutusu, belirli bir duruma özel olarak hazırlanmış hediye setleridir. Hediye almak istediğiniz insana ve kutlama yapılacak duruma göre hediye kutunuzu ve notunuzu seçerek sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz mümkündür. Aşağıda yer alan başlıklarda sevdiklerinize hediye olarak verebileceğiniz konseptler ve kutular bulunmaktadır.

Sevgiliye Özel Konsept Hediye Kutuları

Sevgilinize hediye almak istediğiniz zaman tercih edebileceğiniz sevgili konseptli hediye kutuları, son zamanlarda fazlasıyla talep edilmektedir. Zira kutuların içerisinde bulunan her ürün oldukça kaliteli ve kullanışlıdır. İster erkek, ister ise kadınlara alınabilen bu kutular, sevginizin bir göstergesidir. Sevgiliniz ya da eşinize yıldönümü, doğum günü, sevgililer günü kutuları seçerek onları şımartabilirsiniz. Beni Tamamlıyorsun Sevgiliye Hediye Kutusu, tercih edebileceğiniz sayısız konsept hediyeden bir tanesidir. İçerisinde çiftlere özel tasarlanmış 2 adet kupa, 4 adet buzdolabı magneti, cam kapta baskılı mum, tablet çikolata ve Ethiopia Sidamo filtre kahve bulunmaktadır.

Arkadaşa Özel Konsept Hediye Kutuları

Can dostlarınıza hediye almak için pek çok hediye kutusundan dilediğinizi seçebilirsiniz. Birlikte zaman geçirmeyi en çok sevdiğiniz insanlardan biri olan dostunuza Netflix and Popcorn Hediye Kutusu alarak film geçelerinizi çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Bu kutunun içerisinde Netflix temalı 2 adet kokteyl bardağı, 10 adet Netflix and Chill yazılı kâğıt peçete, Netflix temalı dekoratif yastık, patlamış mısır ve 6 adet pipet bulunmaktadır.

Anneye Özel Konsept Hediye Kutuları

En değerli, hazinemiz olan annelerimizi özel günlerde değerli hissettirmek için özel hediye kutuları bulunmaktadır. Her zaman bizlerin iyiliğini düşünen annelerimize alınabilecek en güzel hediye sevgimizdir. Sevgimizi belli etmek için anneye özel hediye kutularından yardım alabilirsiniz. Annelerin Şarjı Bitmez Hediye Kutusu, yorgunluğunu hiç belli etmeyen annenizi şımartacaktır. Özel olarak tasarlanmış bu hediye kutusunun içerisinde isme özel 10.000 mAh taşınabilir şarj aleti, tasarım kupa, uyku bandı, French press ve filtre kahve bulunmaktadır.

Babaya Özel Konsept Hediye Kutuları

Babaya özel hediye kutuları, gece gündüz demeden çalışan babalarımız için ideal hediyeler arasındadır. Sayısız seçenek ve içerikte alabileceğiniz hediye kutuları, babanızı özel ve değerli hissetmesini sağlayacaktır. Seçenekler arasında tercih edebileceğiniz kutulardan bir tanesi de En Kıymetli Hediye Sensin Filtre Kahveli Hediye Kutusu olmaktadır. Bu setin içerisinde “En kıymetli hediye sensin” yazılı özel sunum tabaklı fincan, filtre kahve ve draje bulunmaktadır.

Öğretmene Özel Konsept Hediye Kutuları

Bizleri geleceğe hazırlayan öğretmenlerimiz için hazırlanan hediye kutuları ile öğretmenlerinize değer verdiğinizi belirtebilirsiniz. Öğrendiğimiz her şeyi öğretmenlerimize borçlu olduğumuzu simgeleyen hediye kutuları, özel günlerde anlam kazanmaktadır. Öğretmenlere özel hediye kutuları arasında yer alan Hayaller ve Kahveler Hediye Kutusu, öğretmenlerin üzerindeki yorgunluğu almak için tasarlanmıştır. İçerisinde 2 adet özel tasarım fincan, teneke kutuda Türk kahvesi, kuru çiçek demeti ve tasarım mum bulunan bu kutu ile öğretmenlerinizi özel hissettirebilirsiniz.

Patrona Özel Konsept Hediye Kutuları

Patronunuzun özel günlerini kutlamak için tercih edebileceğiniz birçok hediye kutusu bulunmaktadır. Patronlarınıza ya da iş arkadaşlarınıza takdim edebileceğiniz hediye kutuları arasında yer alan seçeneklerden bir tanesi de Ofiste Geyik Şıklığı Hediye Kutusu olmaktadır. Bu hediye kutusu, ofiste kullanım için ideal olan deri kapaklı özel tasarım defter, kalem, geyik tasarımlı mum, Ethiopia Sidamo filtre kahve, French press ve draje içermektedir.

Siz de sevdiklerinize hediye almak istiyorsanız, karar verme aşamasında zorluk çekmeyeceğiniz konsept hediye kutusu seçeneklerine göz atabilirsiniz. Kutuların her birine istediğiniz not kartı ile birlikte notunuzu yazabilir ve sevdiklerinizin iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.