Sevgililer Günü Hediyesi Erkek İçin Fikirler

erkeğe hediye kutusu

Sevgililer Günü Hediyesi Erkek İçin Fikirler

Her yıl 14 Şubat günü kutlanan Sevgililer Günü, Roma Katolik Kilisesi inanışına ait olup, Valentine adındaki bir din adamına ithaf edilen bir bayram günü olmaktadır. Kökeni eskiye dayanan Sevgililer Günü’nün İngilizcedeki adı ise St. Valentine’s Day yani Aziz Valentine Günü’dür. Zaman içerisinde bu özel gün, Valentine’nin İngilizce dilindeki manası sevgili anlamına geldiği için kısaca Sevgililer Günü adını almıştır.

Tüm dünyada 14 şubatta kutlanan Sevgililer Günü, Türkiye’de de aynı gün kutlanmaktadır. Kişilerin sevdiği insanlara hediyeler armağan ettiği bu özel günde, sevilen her kişiye hediye alıp, vermek adet olmuştur. Sevgililer Günü’nde erkek için de birçok hediye seçeneği fırsatı bulunmaktadır.

Sevgililer Günü İçin Erkeğe Ne Hediye Alınabilir?

Özel günlerde her zaman kadınlara nazaran, erkeklere hediye almak zor olsa da, aslında erkek için de alınabilecek pek çok hediye seçeneği bulunmaktadır. Sevgililer Günü erkeğe alınabilecek hediye çeşitlerinin en başında, özel olarak tasarlanmış hediye kutuları bulunmaktadır. Bu hediyelik kutular oldukça güzel ve içinde birden fazla hediye barındıran ürünlerdir.

Bunun dışında, Sevgililer Günü için özellikle eşlere ya da sevgililere daha romantik hediyeler almak adetten olduğu için, deri ve ahşaptan oluşan hediye çeşitleri de olabilmektedir. Bu hediye çeşitleri arasında en çok tercih edilenler; kol saati, deri cüzdan, dolma kalem seti, erkek parfümü, aksesuar setleri ya da kol düğmesi olmaktadır.

Özel günlerde ve Sevgililer Günü’nde sevilen insanlara verilen hediyelerin küçüğü ya da büyüğü önemli olmayıp, burada dikkat edilmesi gereken sevgiyi içten belli edecek bir hediyenin tercih edilmesi gerekliliğidir. Bu bağlamda, her bütçeye uygun hediye çeşitleri piyasada yer almaktadır.

Sevgililer Günü Erkek İçin Özel Hediye Kutusu

Sevgililer Günü erkek için özel hediye kutusu, bakımına düşkün erkekler için tasarlanmış özel bir üründür. Bu hediye kutuları şık dizaynı ve kutunun içinde yer alan 5 özel hediyesi ile Sevgililer Günü’nde bir erkeğe hediye edilebilecek, en güzel hediyelerin en başında gelmektedir.

Bakımına düşkün erkeğe hediye kutusu boyutları 25x25x10 cm’dir. Bu hediye kutusunun içinde ise;

 • Siyah renkli French Press
 • Üzerinde Hello Handsome yani Merhaba Yakışıklı yazan beyaz kupa bardak
 • Özel teneke kutusunda Chado marka çay
 • Eyüp Sabri Tuncer markalı erkekler için özel imal edilmiş traş kolonyası
 • En güzel çikolata markalarından biri olan 100 gramlık Marquez Kakaolu Tablet Çikolata yer almaktadır.

Son derece şık ve kaliteli bir ürün olan bu hediye kutusu, aynı zamanda her bütçeye uygun bir fiyata sahip bulunmaktadır. Bakımına düşkün erkekler için hazırlanmış olan bu hediye kutuları eşe, babaya, erkek kardeşe ya da sevgiliye verilebilecek en güzel hediyelerden biri olmaktadır.

Sevgililer Günü Erkek İçin All You Need in Love Sevgiliye Hediye Kutusu

Sevgililer Günü erkek için alınabilecek hediyeler arasında bulunan,  All You Need in Love sevgiliye hediye kutusu şık tasarımı ile göz dolduran bir üründür. Sevgiliye ya da eşe verilmek üzere özel olarak tasarlanmış olan bu hediye kutusu içeriğinde 5 adet hediye barındırmaktadır.

All You Need in Love sevgiliye hediye kutusu boyutları ise 35x25x12 cm olup, bu hediye kutusunun içerisinde şu hediyeler yer almaktadır;

 • Siyah renkte French Press
 • Siyah punto ile yazılmış, ‘’You Have Hacked My Heart’’ basılı beyaz kupa fincan
 • Çay demleme kaşığı
 • Marquez marka 100 gramlık deniz tuzlu tablet çikolata
 • Özel üretilmiş teneke kutusunda bulunan Beta Tea – Earl Grey kuru çay
 • All You Need in Love konseptine ait olan Hediye Kartı. Bu kartlar istenilen sevgi sözcüklerini yazabilmek için özel olarak üretilmiş not kâğıtlarıdır.

Sevgililer Günü Erkek İçin Alınabilecek Diğer Hediye Çeşitleri Nelerdir?

14 Şubat Sevgililer Günü hediyeleri arasında erkek için birçok farklı hediye seçeneği bulunmaktadır. Bunların en başında çok şık bir deri cüzdan gelmektedir. Her erkeğin hoşuna gidebilecek olan, deri cüzdanların değişik markalardan modelleri bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, alınan deri cüzdanın kaliteli olmasının yanı sıra, kullanışlıda olması gerekliliğidir.

İdeal bir deri cüzdanda kredi kartı bölmeleri, gizli bölmeler, şeffaf kimlik kartı bölmesi ve kâğıt para saklama bölmesinin olması gerekmektedir. Erkek deri cüzdan çeşitleri arasında renk olarak, en çok siyah ve kahverengi tercih edilmektedir. Aynı zamanda alınacak bu deri cüzdanların üzerine, hediye edilecek olan erkeğin adının ve soyadının da yazdırılması mümkün olmaktadır.

Bunun dışında Sevgililer Günü erkek için en ideal hediye çeşitlerinden bir diğeri de kol saati olmaktadır. Saat bir erkek için en güzel ve kullanışlı hediyelerden biri olmaktadır. Bütçeye göre kaliteli her kol saatini piyasada bulmak mümkün olmaktadır. Bu kol saatlerinin klasik ya da spor modelleri olup, her erkeğin giyim tarzına ve beğenilerine göre bir seçim yapmayı unutmamak lazımdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.