Sevgiliye Hediye Verirken Yazılacak Notlar

Sevgiliye Hediye Verirken Yazılacak Notlar

Hepimiz sevdiğimiz insanı mutlu etmek ve onun en güzel gününde yanında olmak isteriz. Bu güzel günlerinizi süsleyecek ve daha anlamlı hale getirecek şey ise şüphesiz ki sevdiğiniz kişiye alacağınız hediyedir. Fakat unutulmamalıdır ki sevgiliye hediye verirken yazışacak notlar da bu anlamı iki katına taşıyacak ve sevgilinizin kendisini daha özel hissetmesini sağlayacaktır.

Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler

Hediyenize yazı yazmadan önce elbette ki yapmanız gereken ilk şey, hediyenizi belirlemek olmalıdır. Peki, sevgiliye ne tür hediyeler alınabilir? Bu kişi eğer erkek arkadaşınız ise ona içerisinde saat, kemer, kalem ve tespihin yer aldığı çok güzel bir hediye seti alabilirsiniz. Bunun yanı sıra erkek arkadaşınıza; saat, bileklik, kolye, küpe veya yüzük gibi takı aksesuarı alabilirsiniz ya da sevdiği takımın futbol maçına iki kişilik bilet alıp onunla harika bir maç deneyimi yaşayabilirsiniz.

Daha anlamlı hediyeler almak istiyorsanız onunla hatıralarınız dolu olduğu fotoğrafları bir kitap haline getirebilir ve onu bu şekilde de mutlu edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi kız arkadaşınız ise yine aynı şekilde takı aksesuarları alarak onu mutlu edebilir ya da yalnızca bir çiçek alarak bile özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. İşte sevgiliye hediye verirken yazılacak notlar şu şekilde gösterilebilir:

Erkek Sevgiliye Hediye Verirken Yazılacak Notlar

Erkek sevgiliye hediye verilirken yazılacak notlar sayesinde sevdiğiniz kişi kendisini çok daha mutlu hissedecektir. Özellikle sevdikleri kadından güzel sözcükler ve cümleler duymaları da erkekler için oldukça anlamlı olacaktır.

 • Sen benim hayallerimi süsleyen adamsın. İyi ki varsın.
 • Hoş geldin hayatıma aşk adam.
 • Hangi duamın karşılığısın bilmiyorum ama seni tanıdığım güne binlerce kez şükürler olsun hayatımın anlamı.
 • Sen kalbime iyi gelen en güzel şey, sen benim tek gerçeğimsin.
 • Sen benim neşeli yanım, diğer yarım. Hayatımın aşkı olduğun o gün için sonsuz teşekkürler.

Erkek arkadaşınıza vereceğiniz hediyelerin yanında bu şekilde notlar yazdığınız zaman sevdiğiniz kişiye olan sevginizi daha güzel bir şekilde dile getirmiş olacaksınız.

Kız Arkadaşa Hediye Verirken Yazılacak Notlar

Kadınların naif olduklarını unutmamakla birlikte onların en ufak şeylere bile mutlu olacaklarını söylemek yerinde olacaktır. Kız arkadaşınıza hediye verirken söyleyeceğiniz sözler onları prenses gibi hissettirecektir.

 • Papatyalar kadar narin, güller kadar güzel sevgilim, sen hayatımda olduğun sürece ben hep mutluyum.
 • Sana senin kadar güzel bir hediye vermenin imkansız olduğunu anladıktan sonra aynı zamanda güzel olan her şeyin de sende toplandığına şahit oldum.
 • Koklamaya bile kıyamadığım çiçeğimsin sen. Soldurmaya bile kıyamadığım gülüm benim. Yüzün hep gülsün ve hiç solmasın.

Kadınlara hediye verirken söylenecek bu gibi sözler veya yazılacak notlar, onlar için oldukça önemlidir. Bu notları söyleyerek onların kalbini bir kez daha kazanabilirsiniz.

Eşe Hediye Verirken Yazılacak Notlar

Yalnızca sevgililerimize değil eşlerimize de hediye verirken notlar yazmamız gerekmektedir. Hediyenizi kuru kuru vermektense hediyeye notlar eklemeniz onun daha süslü bir görünüm sağlaması açısından önemli olacaktır.

 • Hem eşim hem sevgilim, seni herkesten her şeyden çok seviyorum.
 • Kabul olan bütün dualarımın karşılığısın. Sen benim ilk aşkım ve sonumsun.
 • Benim için bir eşten çok daha fazlasısın. Sen benim hayatımın anlamı, gözümün ve gönlümün nurusun. İyi ki varsın seni çok seviyorum her şeyim.

Sevgiliye hediye verirken yazılacak notlar, sevginizi anlamlı kılmanızda sizlere yardımcı olacaktır. Bu notlar sayesinde sevdiğiniz insanlar kendilerini çok mutlu hissedeceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sipariş için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 0535 645 74 14 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.