Konsept Hediye Kutusu İçeriklerinde Değişiklik Yapabilir Miyim ?

Tabii ki . Kutu içeriğini sizin için , size özel olarak hazırlayabiliriz. Bu şekilde özel siparişleriniz için 0850 840 73 55 veya info@pekgift.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Sipariş verdiğimde ne zaman teslim edilir ?

İstanbul içi siparişleriniz 9,90 TL’ye için Kurye ile aynı gün teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Öğlen 12:00e kadar vereceğiniz kurye ile teslimat seçilmiş siparişleriniz İstanbul içi adreslere aynı gün teslim edilmektedir. Saat 14:00e kadar verilen kargo ile gönderim seçtiğiniz siparişleriniz aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. İstanbul’dan kargo gönderimi yapılmaktadır. Şehriniz ve bölgenize göre kargonun teslimatı 1-3 iş günü olmaktadır.

İstanbul İçi Aynı Gün Teslim Hizmeti Tüm İstanbul için Geçerli Mi?

Tüm İstanbul için gönderim yapabiliyoruz ancak kuryenin teslimat bölgesi dışında kalan ilçe ve mahalleler için ek kurye ücreti olmaktadır. Ek kurye ücreti olan bölge listesini görmek için TIKLAYIN. Bu ek ücreti ödemek istemezseniz Ücretsiz Kargo seçeneği ile hediyelerinizi sevdiklerinize kargo ile ulaştırabilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim ?

Banka havale/eft ve kredi kartı seçenekleri ile siparişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. İpara ödeme altyapısını kullanıyoruz. Kart bilgileriniz kesinlikle herhangi bir şekilde kaydedilmemektedir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilir miyim?

Tabii ki , kredi kartlarınız ile yasaların izin verdiği taksit sayıları çerçevesinde ödeme yapabilirsiniz.