Best Mom Yazılı Kupa

45,00

  Ücretsiz Kargo ile gönderim için ; Seçtiğiniz Gün Siparişinizin Kargoya Verileceği Gündür. Kargonun Teslimatı Bulunduğunuz Yere Göre 1-3 iş Günü Sonrasıdır.

  İstanbul içi Kurye ile Gönderim için ; Seçtiğiniz Gün Siparişinizin İstanbul içi Adrese Kurye ile Teslim Edileceği Gündür.

  Ücretsiz Kargo veya İstanbul içi Aynı Gün Teslim Seçeneklerini Ödeme Sayfasında Görebilir , Tercihinizi Yapabilirsiniz.

  İstanbul içi siparişleriniz için ödeme sayfasında Kurye ile aynı gün teslimat seçeneğini seçebilirsiniz. Kurye ile teslimat ücreti 9,90 TLdir. Öğlen 12:00a kadar vereceğiniz kurye ile teslimat seçilmiş siparişleriniz İstanbul içi adreslere aynı gün teslim edilmektedir. Daha sonraki saatlerde, Pazar günleri ve resmi tatillerde verilen kurye gönderimli siparişler ertesi iş günü teslim edilmektedir.

  ÜCRETSİZ Kargo gönderim seçeneği ile Saat 14:00e kadar verilen kargo ile gönderim seçtiğiniz siparişleriniz aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Şehriniz ve bölgenize göre kargonun teslimatı 1-3 iş günü sonra olmaktadır. İstanbul içi adreslere kargolar ertesi iş günü teslim olmaktadır.

  İleriki Tarihli Siparişlerinizi verirken;

  UPS Kargo - Ücretsiz

  Kargo ile gönderim seçeneğiyle verdiğiniz siparişiniz seçtiğiniz tarihte kargoya verilecektir. Siparişiniz bu tarihten 1-3 iş günü sonrasında elinizde olacaktır. İstanbul içi siparişlerinizde kargonunuz ertesi gün (Pazar Günleri Hariç) elinizde olacaktır.

  Şehir İçi Kurye Hizmeti

  İstanbul içi siparişleriniz için ödeme sayfasında Şehir İçi Kurye Hizmeti seçeneğini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz tarihte Kurye ile Teslimi Yapılacaktır. Kurye ile teslimat ücreti 9,90 TLdir.

  İstanbul İçi Özel Kurye ve Kargo Seçeneklerini Ödeme Sayfasında Seçebilirsiniz.

Teslimat Seçenekleri

Kargo İle Gönderim :

Saat 14:00 a Kadar Siparişleriniz Aynı Gün Kargoya Teslim Edilmektedir. İstanbul İçi Adreslere Ertesi Gün Teslim Olur, Diğer İllere 1-3 iş Günü İçerisinde Teslimat Sağlanır.

İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat : 

Saat 10.30 a Kadar Siparişleriniz Sadece 9,90 TL Ek Ücret ile İstanbul İçi Aynı Gün Teslim Hizmeti ile Gönderilir. Ödeme sayfasında adres bilgilerinizi girdikten sonra İstanbul içi Kurye Seçeneğini Seçmeniz Gerekmektedir.

Farklı bir tarihte teslim edilsin istiyorsanız "Siparişinizle ilgili notlar" kısmını doldurmanız yeterlidir.

Pazar Günleri ve Resmi Tatillerde Teslimat Bulunmamaktadır.

 

Özel Üretim Eğlenceli Yazılı Kupa Bardaklar.

Kupa bardak boyutları : yükseklik : 9,6 cm çap : 8cm.

Customer reviews

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Best Mom Yazılı Kupa”

Use one of the allowed file type: jpg,png.

  Stok kodu: best-mom-kupa Kategoriler: ,